NOVINKY

BETOR/Španělsko/ a OZO/Anglie/

V nabídce spousta tlumičů, jak pro motocykly trial, tak pro enduro. 

Nové dresy TRIAL 

NA SKLDĚ-POSLEDNI KUS OMEZENÉ SERIE VE VELIKOSTI L 

Retro trendy pokračují a Bell vydává repliku helmy, kterou nosil americký tým v roce 1964 ISDT (International Six-Day Trial).

Nejznámějším členem tohoto týmu nebyl nikdo jiný než hollywoodská legenda a motoristický závodník Steve McQueen.

Mezinárodní šestidenní zkouška v roce 1964 se konala ve východním Německu a McQueen jel na mohutném Triumphu 650.

Východní Němci vyhráli závod již druhým rokem za sebou, zatímco americký "A" tým, jehož byl McQueen členem, skončil 16. a americký "B" tým skončil na posledním a 19. místě.

Tato helma vypadá  dobře, a  je za hodně peněz. A hlavně ji bude možné objednat na našem shopu. Bude ve velikostech L a XL.


Přilba MDS replika - limitovaná edice - Michele Rinaldi - velikost XL-skladem v e-shopu

Michele Rinaldi (narozen 9. března 1959 v Parmě ) je italský bývalý profesionální motokrosový závodník a současný manažer týmu motocyklových závodů.  Závodil na mistrovství světa v motokrosu v letech 1976 až 1987. Rinaldi je pozoruhodný tím, že je prvním italským závodníkem, který vyhrál mistrovství světa v motokrosu FIM , a mnoha mistrovstvími světa dosaženými jako manažer motokrosového týmu. 

Rinaldi začal soutěžit na mistrovství světa v motokrosu třídy 125 ccm v roce 1976 a v letech 1980 až 1983 skončil v prvních třech čtyřech po sobě jdoucích letech, nejprve za tým Gilera , poté za tým Suzuki . V roce 1984 konečně získal titul 125 a stal se prvním Italem, který vyhrál mistrovství světa v motokrosu.  Postoupil do třídy 250, přičemž jeho nejlepším výsledkem bylo druhé místo na mistrovství světa v roce 1986 za Jacky Vimondem .  Do důchodu odešel v roce 1987 poté, co závodil v rallye Paříž - Dakar . 


Když jeho jezdecká kariéra skončila, stal se úspěšným manažerem motokrosového týmu továrních závodních týmů Suzuki a Yamaha .  Jako manažer týmu vedl Bobbyho Moorea , Alessandra Puzara , Andreu Bartoliniho , Stefana Evertse , Davida Philippaertse a Romaina Febvreho na mistrovství světa.